חייגו עכשיו    077-9967777

סורגים לבית

×

   מלאו פרטיכם בטופס הבא

  רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן

  הפתרון הטוב ביותר לגלי הפריצות שפוקדים אותנו

  גלי הפריצות מהווים בעיה רצינית מאוד בכל רחבי הארץ, אשר גורמת לאנשים רבים לאבד את חפציהם יקרי הערך ולהפסיד הרבה מאוד כסף. קיימות דרכים מגוונות להימנעות מפריצות, אך בסופו של דבר התקנת סורגים לבית נחשבת עד היום לדרך היעילה ביותר להימנעות מפריצה. הסורגים אמנם קיימים שנים רבות, אך בשנים האחרונות חלה התפתחות עצומה ומרשימה בתחום ייצור והתקנת הסורגים, הן מבחינת העיצוב שלהם והן מבחינת בטיחותם.

  כמה דברים שחשוב לדעת לגבי סורגים

  אם אתם מתכוונים להתקין סורגים לבית, חשוב שתדעוכמה דברים לפני שאתם עושים זאת:
   
  • מאיזה חומרים עשויים סורגים? – חשוב להבין קודם כל שלא כל סורג הוא איכותי מספיק על מנת לא לאפשר כיפוף שלו על ידי הפורצים. לכן, כדאי להכיר את החומרים העיקריים מהם בנויים סורגים איכותיים שיבצעו את עבודת מניעת הפריצות כראוי. החומר המרכזי לייצור סורגים הואפלדה, שהיא סגסוגת של ברזל יחד עם כמה חומרים נוספים שמקנים חוזק רב ועמידות לחלודה. בשנים האחרונות מיוצרים גם סורגים מחומרים פולימריים מיוחדים בעלי מראה שקוף, שלמרות מראם העדין למעשה מספקים הגנה חזקה מאוד שמשתווה להגנתם של סורגי הפלדה.
   
  • באילו אזורים בבית חשוב להתקין סורגים? – האזורים המועדים לפורענות מבחינת פריצות לבית הם בעיקר החלונות במקומות שמאפשרים טיפוס אליהם וכמו כן המרפסות. למרות שחלק מהאזורים פגיעים פחות מאחרים, ההמלצה היא להתקין בכל מקרה סורגים על פני כל הפתחים הקיימים בבית.
   
  • האם זה יפגע בעיצוב של הבית? – התמונה העולה בראשם של אנשים רבים כאשר הם חושבים על סורגים היא תמונה אפרורית של יחידות מתכת אפורות המסודרות במקביל, אולם כיום סורגים מהוויםפריט דקורטיבי של ממש בבית. ניתן להשיג סורגים המיוצרים על ידי אמני פרזול אשר מעניקים להם גימורים וצבעים ייחודיים. לחילופין, אפשר להתקין סורגים שקופים שמאפשרים לנו לראות את הנוף מהחלון באופן הטוב ביותר.

  כשמדובר בסורגים, חשוב לפנות רק למומחים בתחום

  חברת אלטרון מייצרת סורגים לבית עם טכנולוגיות ייחודיות. אם אתם מעוניינים בהתקנת סורגים איכותיים באמת, שיבטיחו את בטיחותכם, פנו אלינו כעת.

   קבלו עכשיו הצעה משתלמת עבור

   מלאו פרטיכם בטופס הבא

   לייעוץ עם נציג אלטרון
   לכל שאלה לחצו כאן
   ×
   X