חייגו עכשיו    077-9967777

סורגים מתקפלים

×

    מלאו פרטיכם בטופס הבא

רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן
מחפשים מוצר יעיל שיעזור לכם להגן על הוויטרינה בבית או בחנות? זקוקים לסורגים שיהיו שם בלילה ויעלמו אורח פלא ביום? חברת אלטרון מספקת לכם בדיוק את הפתרון הדרוש לכם – סורגים מתקפלים.
 
סורגים מתקפלים מזמינים בחברת אלטרון מסיבות רבות:
  • ניסיון של קרוב ל- 40 שנה בייצור מוצרי מסגרות
  • עמידה קפדנית בכל דרישות התקן
  • התאמה ייעודית של המוצר לצורכי הלקוח
  • התקנה נכונה וטובה של כל המוצרים
  • שימוש יעיל ונוח במוצרים בטווח הקצר והארוך
 
לפרטים ולהצעות מחיר חייגו למספר 6272821 – 04

קצת על סורגים מתקפלים

סורגים אלו נעים על מסילה או נסגרים בגרמושקה, ובצורה זו, ניתן להזיז אותם בקלות מהחלון, גם אם מדובר בחלון גדול או בוויטרינה של חנות. מצד שני, כשסוגרים את הסורגים הללו, הם מספקים הגנה מצוינת מפני פריצות, ובעצם הופכים את הפריצה דרך הוויטרינה לקשה במיוחד. הסורגים הפרוסים נסגרים באמצעות מנעול, ושחרור המנעול מאפשר פתיחה מלאה של הסורג. הגדולה של המוצר הזה נעוצה בכך שהלקוח נהנה מכל היתרונות, כלומר הגנה מצוינת מפני פריצות, ומצד שני, הוא לא סובל מחסרונות כגון פגיעה במראה של הבית או החנות במהלך שעות היום, או מחסימה של שדה הראייה ועוד.
 

שימושים פופולריים

סורגים מתקפלים נמצאים בשימוש נרחב הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. הם פופולריים מאוד בהגנה על ויטרינות גדולות הצופות לעבר גינות או מרפסות, ובדגש על הקומות התחתונות והעליונות בבניינים רבי קומות, שכן דירות אלו סובלות על פי רוב מיותר פריצות. השימוש במוצר הינו נוח, וזאת למרות הגודל של החלון. הפתיחה קלה ונוחה, ואינה מצריכה מנגנוני הפעלה מיוחדים.
 
בחברת אלטרון מייצרים סורגים מתקפלים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן, והם שומרים הן על המראה שלהם והן על התפקוד התקין לאורך זמן. 

קבלו עכשיו הצעה משתלמת עבור

מלאו פרטיכם בטופס הבא

לייעוץ עם נציג אלטרון
לכל שאלה לחצו כאן
×
X