חייגו עכשיו    077-9967777

סורגים שקופים

×

    מלאו פרטיכם בטופס הבא

רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן

רוצים להגן על הבית אבל עדיין לראות את הנוף? יש לנו פתרון עבורכם

הבטיחות שלנו ושל החפצים שלנו היא אחד מאבני הבניין החשובות ביותר שיש להתייחס אליהן כעשר עוברים לבית חדש או כשמשפצים את הבית. כבר שנים רבות שהדרך הטובה ביותר למיגון הבית שלנו מפני פורצים היא התקנת סורגים, אך אליה וקוץ בה: הסורגים הרגילים מפלדה עשויים להעמיס על המראה העיצובי של הבית והם מאפילים על הנוף הנשקף מהחלונות שלנו. למרבה המזל, כיום קיים פתרון שמאפשר מצד אחד להגן על הבית ומצד שני ליהנות מכל הנוף –סורגים שקופים. אלו הם סורגים בצבע שקוף שעשויים מחומרים מיוחדים שעמידים לחיתוך ולעיקום.

כל מה שצריך לדעת לגבי הסורגים השקופים

יש מספר דברים שכדאי לדעת לגבי סורגים שקופים:
 
· מאיזה חומר זה עשוי? – רבים מרימים גבה בפליאה בפעם הראשונה שהם שומעים על הסורגים השקופים, כיוון שלרובנו נשמע קצת מופרך שחומר פלסטי יכול באמת להגן עלינו מפורצים. מחשבה זו כמובן כלל אינה נכונה והחומר ממנו הסורג עשוי הוא כל כך עמיד עד כדי כך שהוא משמש למיגון מירי. חומר זה נקרא פוליקרבונט, זהו מעין חומר פולימרי פלסטי שמיוצר בדרך מיוחדת אשר מקנה לו בטיחות רבה ועמידות גבוהה.
 
· איפה אפשר להתקין את זה? – הסורגים השקופים מתאימים למיגון של חלונות, אך אינם משמשים למיגון דלתות. הם מותקנים בצורה דומה מאוד להתקנת סורגי הפלדה המוכרים לכולנו – פשוט מניחים מעין רשת של סורגים על גבי החלון. ההתקנה צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע שיאפשרו עיגון מקצועי ואיכותי של קצות הסורג לחלון.
 
· למי כדאי להתקין אותם? – כמובן שהסיבה העיקרית להתקנת סורגים היא שמירה על הבטיחות בבית, אך לשם כך ניתן גם להתקין סורגים רגילים. הסורגים השקופים יתאימו לאנשים שמוכנים להשקיע מעט יותר כסף כדי להשיג חלונות בהם באמת רואים את כל הנוף, עם סורגים כמעט בלתי נראים.

התקינו את הסורגים השקופים שלכם עם אלטרון

אנו בחברת אלטרון מספקים התקנת סורגים מסוגים מיוחדים בטכנולוגיות חדישות, ביניהם גם סורגים שקופים מהאיכות הגבוהה ביותר. פנו אלינו כעת ותיהנו מסורגים יפים, איכותיים ובטוחיםביותר.

קבלו עכשיו הצעה משתלמת עבור

מלאו פרטיכם בטופס הבא

לייעוץ עם נציג אלטרון
לכל שאלה לחצו כאן
×
X