×

    מלאו פרטיכם בטופס הבא

רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן

אודות החברה

חברת אלטרון בע"מ הוקמה בשנת 1974 על בסיס של חברה משפחתית קטנה. בשנת 1980 הוקמה במתכונת הנוכחית. בתחילת דרכה עסקה החברה בייצור ובהתקנה של דלתות מוסכים בבתים פרטיים, והייתה הראשונה בישראל שייצרה בעצמה דלתות מוסך. במשך שנות פעילותה הרבות, רכשה אלטרון מוניטין רב והיא נחשבת למובילה בענף. אלטרון ממוקמת בפארק התעשייה קיסריה, שם היא מייצרת ומרכיבה את מוצריה. אלטרון גאה באיכות מוצריה, בניקיון הביצוע וביופי הטמון בכל מוצר, ובמקום אולם תצוגה מרשים המוכיח זאת.

מוצרי-איכות לכל דרישה

קו המוצרים של אלטרון מציע קשת רחבה של פתרונות לסגירת פתחים: דלתות-מוסך לבתים פרטיים, דלתות אוטומטיות, דלתות נגללות מהירות, דלתות מתרוממות ונגללות למבני תעשייה, מבני ציבור ומשק, דלתות תפעוליות משווי-גובה ואביזרי פתח למרכזים לוגיסטיים, סגירת חזיתות של חנויות במרכזי קניות ובקניונים, דלתות להאנגרים מחסומי חניה וכן מתן פתרונות מיוחדים

נסיון רב בתחום

אלטרון הינה חברה מן המניין באיגוד תעשיות המתכת של התאחדות התעשיינים. החברה פועלת תחת בקרת איכות ISO 9000/2001 , ולמוצריה תו-תקן של מכון התקנים הישראלי. לאלטרון ניסיון מצטבר של שנים במתן פתרונות לסגירה ולתפעול של שערי-חניונים, כמו גם ניסיון רב בהתקנת שערים למוסדות, למבני ציבור ומשק, למבנים תפעוליים ומתקנים לוגיסטיים, למפעלים ועוד. החברה מציעה מערכות משולבות עם מחסומים מהירים איכותיים, לשימוש תכוף ורציף באמינות גבוהה - בתעשייה, ביישובים, בבתי דירות ובחניונים. כמו כן ניתן לרכוש דלתות נגללות מהירות מאלומיניום, לבנייני דירות ולמבני משרדים. אנו מזמינים אותכם להגיע לאולם בכדי שתוכלו להתרשם ממגוון סוגי האבן והעיבוד ולהתייעץ עם יועצי העיצוב שלנו, אשר ישמחו לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים לטעמכם וסגנונכם.

פריסה ארצית

מחסומי- הזרוע של אלטרון, מותקנים בכל רחבי הארץ במתקנים אזרחיים וצבאיים, במפעלים, במרכזי לוגיסטיקה וחניונים, בבנייני דירות ובמגדלי משרדים. באלטרון תמצאו מגוון רב של סורגים נגללים איכותיים, בדגמים שונים, המשמשים כשערי כניסה לחניונים, מבני משק, חנויות ומרכזי קניות. הסורגים מיוצרים מפלדת אל-חלד, פוליקרבונט, פלדה ואלומיניום. דלתות מתרוממות ונגללות למבני משק, מפעלים, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים, בתי דירות וחניונים. היהלום שבכתר, דלתות מוסך מתרוממות במבחר רב של דגמים ובאיכות בלתי מתפשרת לבתים פרטיים. אנו מזמינים אותכם להגיע לאולם בכדי שתוכלו להתרשם ממגוון סוגי האבן והעיבוד ולהתייעץ עם יועצי העיצוב שלנו, אשר ישמחו לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים לטעמכם וסגנונכם.

שירות ללא פשרות

מחלקת השירות של אלטרון מלווה את לקוחותיה גם לאחר תום ההתקנה, בסיוע מוקד-ממוחשב, צי של רכבי שירות ומערך טכנאים מקצועיים. אלטרון מחויבת למתן שירות צמוד ללקוחותיה, מהחרמון ועד אילת. הנכם מוזמנים לבקר ולהתרשם מהמפעל, מהתצוגה ומהמוצרים. נשמח לעמוד לרשותכם. אנו מזמינים אותכם להגיע לאולם בכדי שתוכלו להתרשם ממגוון סוגי האבן והעיבוד ולהתייעץ עם יועצי העיצוב שלנו, אשר ישמחו לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים לטעמכם וסגנונכם.

לייעוץ עם נציג אלטרון
לכל שאלה לחצו כאן
×
X