דלתות מסתובבות - אלטרון בע"מ
 
 
 
 
 
 

דלתות מסתובבות

 

עובדים במרכז לוגיסטי וזקוקים לדלתות מסתובבות? רוצים לייעל את העבודה ולהגדיל את התפוקה של המחסן? צרו קשר עם נציגי חברת אלטרון, ונספר לכם על פתרונות לוגיסטיים מתקדמים.

חברת אלטרון גאה להוביל את תחום הציוד התפעולי במרכזים לוגיסטיים. שנים של ניסיון הפכו את החברה לגורם מוביל ופורץ דרך בענף הלוגיסטיקה. דרך החברה שלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר משתלמות, לשמוע על פתרונות מתקדמים, ובעיקר לייעל את העבודה במחסן. אנו לוקחים בחשבון את השיקולים הלוגיסטיים שלכם, ומפגישים אותם עם מקצועיות ללא פשרות.

חברתנו מספקת שירותי תכנון, ייצור התקנה ותיקון של דלתות מסתובבות במספר שלבים. בשלב הראשון אנו מאפיינים יחד אתכם את צרכי המחסן או האתר הלוגיסטי. לאחר מכן אנו מעבירים את הדרישות למחלקת הייצור, אשר פועלת בכפוף להנחיות ותווי תקן ברורים. את ההתקנה אנו מבצעים בתום תיאום מדויק ועמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. בשלב האחרון אנו ממליצים על שיטות תחזוקה נכונות עבור הדלתות.

בנוסף, במידת הצורך תוכלו לפנות אלינו על מנת לתקן בעיות המתעוררות במהלך העבודה. 
 
 

למה כדאי לרכוש דלתות מסתובבות דרכנו?

 

רכישת מוצרים דרך חברה ותיקה מבטיחה יתרונות ייחודיים:

  • מגוון גדול של דגמים
  • טווח מחירים רחב המתאים לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים
  • דלתות המותאמות לכל הסגירות והפתחים
  • שורה ארוכה של לקוחות כמו מפעלים, מרכזים לוגיסטיים, מוסכי רכבת, האנגרים ועוד
החברה שלנו מעסיקה צוות מקצועי אשר אחראי על הקשר מול הלקוח. אנו מתחייבים לסייע לכם בבחירת הדלתות המתאימות לארגון, לתנאי הסביבה ולתקציב. נציגנו מונחים לספק הצעת מחיר משתלמת מבלי לפגוע במקצועיות העבודה.

 
 
 
דלתות מסתובבות
 
 
 

קו המוצרים שלנו מציע קשת רחבה של דלתות מסתובבות ופתרונות לסגירת פתחים, ואתם יכולים ליהנות מההצלחה: חייגו עכשיו למספר 04-6272821, ואחד מנציגי החברה יעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלטרון בע"מ - הברקת 18, פארק התעשייה הצפוני קיסריה
מיקוד 3079545 | תיבת דואר 3027
טל': 6272821 - 04  פקס: 6272835 - 04  דוא"ל: sales@eltron.co.il
מצא אותנו ב + google