פרוייקטים ולקוחות

אנו גאים להיות שותפים בהקמה של מעל מאות מרכזים לוגיסטיים לחברות המובילות בישראל.
חברת אלטרון היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור והתקנת שערים, דלתות אוטומטיות ומהירות.
עשרות אלפי לקוחותינו ובהם חברות מובילות במשק הישראלי , עסקים קטנים ולקוחות פרטיים – יעידו על מקצועיות, יעילות ואמינות החברה.
החברה יצקה באבני היסוד שלה את המחויבות להעניק בראש ובראשונה – ייעוץ נכון, פתרונות מקצועיים ומקיפים לצד שירות איכותי ואמין – לכל לקוחותיה .

בין הפרוייקטים המובילים של החברה:

מערך הכבאות בישראל

אלטרון משדרגת את תחנות כיבוי האש בישראל. סיפור האהבה שלנו עם מערך כיבוי האש בישראל הוא סיפור של שנים.
התקנת 3 דלתות נאספות מהירות בתחנת רוטנברג שבאשקלון. דלתות בעלות שלבי אלומניום, דופן כפולה ומבודדת, חלונות הצצה, דלת למעבר אדם ומילוט מהיר, והנעה חשמלית + ידנית, כדי לאפשר תפעול בכל מצב.

אנו גאים לקחת חלק בפעילות התחנה ומאחלים לכבאים בהצלחה בעבודתם המבורכת!

מפעלי ים המלח

דלתות למפתחי ענק בסביבת אקלים מאתגרת במיוחד במפעלי ים המלח, עם מליחות גבוהה השורה באוויר.
לנו באלטרון יש את הפתרון

חיל האוויר
הונדה ישראל

אולם תצוגת האופנועים ״הונדה״ בהרצליה פיתוח שבו הותקנו שני תריסי גלילה שקופים מפוליקורבנוט. העיצוב הייחודי של התריסים משתלב בצורה מושלמת עם פרופילי האלומיניום הקיימים ומעניק שכבת ביטחון נוספת בלי התפשרות על מראה יוקרתי לאולם התצוגה

פליינג קרגו

התקנה מרהיבה בפרוייקט עצום על שטח כולל של כ – 30,000 מ"ר במתחם החדש של חברת "פליינג קרגו" בצפון. במהלך השנה צוותים מיומנים של חברת אלטרון עבדו שעות רבות בהתאם להתקדמות הפרוייקט בו הותקנו: – 40 משווי גובה למשאיות חלוקה וסמיטריילרים – 60 תריסי גלילה – תריסי אש – שערים מתהפכים הפרוייקט נמסר בימים אלה לשביעות רצונם המלאה הן של הקבלן והן של הלקוח הסופי – שובל נחשון ופליינג קרגו. תודה למתקינים על מקצועית והתמדה לאורך כל הפרוייקט, אנו גאים להיות שותפים לדרך של חברת ״פליינג קרגו״ ומחכים לעבוד יחד שוב בקרוב.

שופרסל

התקנת דלתות מהירות מתוצרת BMP איטליה – החברה המובילה באירופה לדלתות מהירות! בשופרסל אמיגה במודיעין. הדגם הינו FRIGO-2 המתאים לחללים מקוררים. הדלתות משמשות לעבודה אינטנסיבית ושומרות על טמפרטורה מבוקרת במקרר. הדלתות החיצוניות הינן דלתות מתרוממות מפאנל בעובי 80 מ""מ השומרות על טמפרטורה ברמה גבוהה, ומסונכרנות עם משווה הגובה שמתחתן.

DHL

במרלו"ג חברת DHL במתחם איירפורט סיטי, ביצענו התקנה מורכבת וארוכה בה הותקנו מגוון גדול של מוצרי אלטרון: תריסים נגללים באיכות גבוהה, שערים נגררים, דלתות מהירות, דלתות אש ומחסומים מאושרי מכון התקנים.
העבודה על הפרוייקט ארכה מעל לשנה מאחר וההתקנות התקדמו בהתאם להתקדמות בניית האתר.
חברת הענק DHL וחברת אלטרון עובדים בשיתוף פעולה כבר שנים רבות וזה תמיד שילוב מנצח.

לקבלת מידע נוסף ממומחה, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם