×

   מלאו פרטיכם בטופס הבא

  רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן
  גדרות אלומיניום,אלומיניום גדרות, גדרות, אלטרון

  דלתות מוסך מתרוממות לבתים פרטיים

  במפעלי חברת אלטרון מייצרים דלתות מוסך מתרוממות לבתים פרטיים, בהתאמה לדרישות הלקוח. החברה מציעה מבחר גדול של פתרונות מיוחדים בתחום זה, לצד פתרונות סטנדרטיים. כל מוצרי אלטרון מגיעים עם תו-תקן, והיא החברה הראשונה בישראל לסמן את מוצריה בתו-תקן משנת 2004.

  דלתות מוסך מתרוממות מיוצרות מפלדה או מאלומיניום עם שילובים של עץ, מקשה אחת או מקטעים; לרבות בידוד תרמי במידת הדרוש לפי צורכי המזמין והמלצות האדריכל. דלתות מוסך של אלטרון מיוצרות ומותקנות לפי דרישות ת"י 900.2.95 ותעודת תו תקן מס' 48237.

  כל צורכי הבטיחות נבדקו והם מיושמים בפתרונות הכלולים בדלתות של אלטרון. הדלתות כוללות מערכת הפעלה חשמלית בפיקוד מרחוק, עם הגנות כנדרש לפי התקן הישראלי. כמו כן כל דלת מצוידת בהתקן מיוחד, המונע תפישת אצבעות בין המקטעים (Finger Protection).

  באלטרון תמצאו גם שערים לבית חשמליים נגררים או שערי-כנף, עם מערכות הנעה תקניות באיכות גבוהה, מתוצרת Came , איטליה. השערים מיוצרים בהזמנה מיוחדת, ומותאמים לדרישות הלקוח ולמידות הפתח. כל זאת במבחר חומרי-גלם, עם גימור והתאמה מלאים לחזות הבית. השערים החשמליים של אלטרון מיוצרים ומותקנים לפי ת"י 900.03.21 ותעודת תו תקן מס' 29131.

  דלתות-מוסך ושערים לבית פרטי

  דלתות-מקטעים מתרוממות למוסכים (Overhead Sectional Garage Doors) – דלתות-מקטעים מבודדות וללא בידוד, במגוון דוגמאות: משבצת קצרה או ארוכה, פסים אופקיים, דוגמה חלקה ועוד. הצבע מקורי עם אחריות יצרן ל-10 שנים.
  דלתות מתרוממות מיוחדות, המותאמות לדרישות אדריכלים – מגיעות עם שילובים של פלדה, אלומיניום, עץ, זכוכית ועוד.
  דלתות מתרוממות במקשה אחת (Tiltador) – הדלת המסורתית והוותיקה של אלטרון, עם אין-סוף פתרונות אדריכליים.
  שערים נגררים על מסילה.
  שערים לבית נגררים צפים (קונזוליים).
  שערי כנף סובבים.

  פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים עבורכם דלתות מוסך, שערים לבית

  תמונות המוצר

   קבלו עכשיו הצעה משתלמת עבור

   מלאו פרטיכם בטופס הבא

   לייעוץ עם נציג אלטרון
   לכל שאלה לחצו כאן
   ×
   X