דלת קורסת

דלת קורסת – מה זה אומר?

תכנון נכון של מבנים מחייב היערכות למצבי חירום ומתן מענה יעיל להם. במקרה חירום, קיים צורך לפנות ולהוציא אנשים רבים במהירות מהמבנה ולשם כך יש לוודא כי קיימים פתחי יציאה ומילוט מתאימים החיוניים במקרה של שריפה, הצפה, רעידת אדמה וכל מקרה קיצון וחירום אחר. אחת הפתרונות היעילים לפינוי יעיל ומהיר של קהל ממבנים במהירות ובבטיחות הינו דלת קורסת. מדובר בדלתות הזזה אוטומטיות הכוללות מנגנון פעולה מתקדם ואמצעי בטיחות שנועדו לשמור על בריאותם ושלומם של האנשים גם במצבי חירום. דלת קורסת מהווה אלמנט חיוני המותקן במרכזים מסחריים, בתי חולים, מוסדות ציבור ועוד שנועד לאפשר מילוט בשעת חירום. דלת קורסת מספקת יתרונות רבים הן בשגרה והן בחירום. הדלת הינה אלגנטית ונוחה לשימוש, קלה לתפעול, בעלת מנגנון פעולה שקט ומהווה פתרון יעיל למצב חירום.

מאפיינים ויתרונות – אמצעי בטיחותי ופתרון יעיל למצבי חירום

דלת קורסת הינה מערכת המותאמת למבנים בהם יש צורך שהכניסה הראשית תשמש גם כפתח מילוט במצבי חירום. משמעות השם דלת קורסת נובעת מהעובדה כי דלתות ההזזה האוטומטיות ניתנות לפתיחה גם באמצעות דחיפה כלפי חוץ, כך שהן הופכות לדלתות כנף על ציר ומאפשרות יציאה מהירה של כמות גדולה של אנשים בשעת חירום. דלת קורסת יכולה לכלול כנף אחת או שתי כנפיים וכן ארבע כנפיים, כאשר שתיים מהן קבועות ושתיים הינן בעלות מנגנון הזזה אוטומטי. הדלת הינה אטומה ויוצרת בידוד אפקטיבי מרעש ומתנאי מזג האוויר השונים. דלת קורסת הינה חסכונית באנרגיה, שכן היא שומרת על טמפרטורה קבועה במבנה. לצד היתרונות השימושיים, הרי שדלת קורסת הינה אלגנטית ומרשימה והופכת את חזית המבנה לאסתטית, מעוצבת ומזמינה. פתיחת וסגירת הדלת אינה מצריכה מגע יד מה שמאפשר שמירה על היגיינה וסטריליות.

לסיכום, דלת קורסת מהווה פתרון יעיל ואיכותי למצבי חירום. מנגנון הפעולה הייחודי שלה הדלת מאפשר פתיחה וסגירה אוטומטית במצב שגרה ופתיחה ידנית באמצעות דחיפה כלפי חוץ במצבי חירום. הדלת הקורסת הינה אמצעי בטיחותי שנועד לאפשר יציאה בטוחה ומהירה של מספר רב של אנשים בשעת חירום ובמצב שגרה הדלת הינה נוחה, ידידותית לשימוש ומקנה למבנה מראה אסתטי ואלגנטי.

לקבלת מידע נוסף ממומחה, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם