מחסומים חשמליים

מחסומים חשמליים משמשים למגוון צרכים של שמירה על סדר, מניעת כניסה לשטח פרטי, בקרה על הנכנסים והיוצאים ממקומות ציבוריים או פרטיים ובמיוחד הם נפוצים בחניות ציבוריות ופרטיות. ברובם המוחלט של המבנים הציבוריים ניתן להבחין במחסום חשמלי המיועד לספק מענה לצרכים ביטחוניים ולאפשר בדיקה בידי מאבטח מקצועי ומיומן השומר על הסדר ועל ביטחון הקהל.

סוגים ומאפיינים

ישנם סוגים שונים של מחסומים חשמליים כאשר השניים העיקריים והנפוצים הינם מחסום מלא ומחסום זרוע. מחסום זרוע נחשב ליעיל ונוח לתפעול והוא כולל זרוע שמורמת מעלה בעת מתן אישור כניסה לרכב למתחם. מחסום מלא הינו שער חשמלי מסיבי יותר, המוסט ונע לצד ומשמש לאותם הצרכים. מחסומים חשמליים מיועדים לספק שליטה על מעבר של כלי רכב, אולם הם מתאימים גם לסגירה הרמטית של מתחמים ומניעת כניסה של קהל הולכי רגל.

יתרונות ושימושים

שערים חשמליים הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו ובמיוחד הם שימושיים ונחוצים במבני ציבור, חניות ובניינים וזאת נוכח היתרונות הרבים שהם מספקים:

· מראה מרשים ומכובד היוצר רושם של ענייניות ורשמיות בקרב הנכנסים והיוצאים.

· הגנה מוחלטת ויעילה בהתאמה לצרכים האישיים של הלקוח ועל פי נהלי וסידורי הביטחון במקום. המחסום מונע מעבר רכבים שלא לצורך וכן מעבר של הולכי רגל שאינם אמורים להימצא במקום.

· מערכת ומנגנון חשמליים ומשוכללים בגיבוי של הפעלה ידנית לכל מקרה של תקלה או הפסקת חשמל.

· עלויות רכישה ותחזוקה זולות באופן יחסי.

· התקנה מהירה ופשוטה שאינה משבשת את שגרת יומם של העובדים.

· מחסומים חשמליים מתאימים גם לבתים פרטיים ובניינים משותפים שסובלים ממצוקת חנייה בשל גזילת מקומות החנייה הפרטיים.

· עמידות בפני תנאי מזג האוויר השונים לאורך זמן.

מגוון פתרונות סגירה מתקדמים לבית ולעסק

חברת אלטרון הינה חברה מובילה בתחום פתרונות סגירת פתחים למגוון צרכים ושימושים. החברה מתמחה במתן מענה מקצועי ואיכותי ללקוחות פרטיים, עסקים, מבני תעשייה, מבני ציבור ועוד ומציעה קו מוצרים מתקדם הכולל: דלתות הזזה חשמליות, מחסומים ושערים חשמליים, דלתות זכוכית אוטומטיות, מגוון רחב של תריסי גלילה בהתאמה למשרד, לבית או לעסק ועוד. החברה שמה דגש על שירות מצוין ויחס אישי ואדיב לכל לקוח החל משלב הייעוץ, דרך התאמת המוצר באופן אישי ועד להתקנה מקצועית ותחזוקה שוטפת.

לקבלת מידע נוסף ממומחה, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם