×

    מלאו פרטיכם בטופס הבא

רוצים לקבל הצעה? לחצו כאן

חברת אלטרון בע"מ מעמידה לשירותכם קרוב לארבעה עשורים של מצוינות בתחום הסגירה והביטחון. בואו לבקר באולם התצוגה רחב הידיים שלנו בפרק התעשייה של קיסריה. שם תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים והפתרונות האיכותיים שלנו, וכן ליהנות מייעוץ מקצועי ועזרה בבחירת המוצרים המתאימים ביותר לצורכיכם האישיים.

בין מוצרי החברה

  • סורגים שקופים
  • סורגים לבית
  • סורגים למשרדים ולעסקים
  • סורגים נגללים לחניה
  • ועוד
בזכות הניסיון הרב של אלטרון במתן שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק בישראל, ביכולתה לספק מענה לפרויקטים מכל סוג ובכל היקף, בכל רחבי הארץ. כמו כן, כל מוצרי החברה נושאים תו תקן ישראלי מטעם מכון התקנים. בנוסף על איכות המוצרים עצמם, מציבה החברה דגש עז על איכות התהליכים ובקרת האיכות המלווה את ייצור הסורגים השונים והתקנתם. על כן פועלת החברה בהתאם לתקן ISO 9000/2001.
את המחויבות לשירות תוכלו להרגיש כבר מן הרגע הראשון, עת אנשי השירות המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי שיסייע לכם בבחירת הסורגים הדרושים לכם. עם סיום ייצור הסורגים שהוזמנו, צוות החברה מגיע, בדיוק בזמן, עד לאתר בו יותקנו ומבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. זאת על מנת לוודא את פעולתם התקינה ולהבטיח שימלאו את תפקידם היטב, לאורך זמן. 
אין להתפלא, אם כך, שהחברה זכתה להעניק את שירותיה עבור כמה מן החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי, לרבות נמלים ושדות תעופה, צה"ל מרכזי מסחר ומשרדים ועוד.

קבלו עכשיו הצעה משתלמת במיוחד מהמומחים של אלטרון

מלאו פרטיכם בטופס הבא

X