שערים חשמליים לחניה

×

    מלאו פרטיכם בטופס הבא

רוצים שנציג יחזור אליכם? לחצו כאן
שער חשמלי
שערים חשמליים

הבטיחו את איכות החיים שלכם באמצעות שערים חשמליים לחניה!

חניה מובטחת ושמורה היא עניין של איכות חיים – אז הבטיחו את איכות החיים שלכם באמצעות שערים חשמליים לחניה! חברת אלטרון מייצרת מגוון שערים חשמליים לחניה עבור עסקים, חברות, ארגונים, מוסדות ואנשים פרטיים. החברה מעניקה יתרונות רבים ללקוחותיה:
    • ניסיון נרחב ביותר בתחום ייצור השערים
    • היצע רחב של מוצרי איכות
    • עמידה קפדנית בתקנים
    • התאמה לצורכי הלקוח ולתקציבו

סוגי שערים לחניה

שערים הינם עניין הכרחי ביותר, הן בחניות פרטיות והן בחניות ציבוריות, והם למעשה מבטיחים שמקום החניה יישמר עבור האנשים שעבורם הוא מיועד. המחסום המפורסם ביותר עבור חניות הוא מחסום הזרוע, וניתן למצוא אותו על פי רוב בחניות ציבוריות. קל ופשוט להרים ולהוריד אותו, ולכן הוא לא מעכב את קצב היציאה והכניסה של הרכבים, ומצד שני, מבטיח שלא ייכנסו רכבים זרים לחניה. 
שערי הזזה פופולריים במיוחד בחניות של בתים משותפים. הפתיחה שלהם איטית יותר, אך המוצרים הללו אפקטיביים מאוד במניעת כניסה של רכבים זרים בכל שעות היממה, ואין דרך להזיז אותם ללא מנגנון הפתיחה. 
בחניות מקורות של בתים פרטיים מתקינים על פי רוב דלתות הרמה, שאפקטיביות במיוחד לסגירה של פתחים גדולים.

מנגנוני שליטה על שערים חשמליים לחנייה

הגדולה של שערים חשמליים לחנייה נעוצה בכך שניתן לשלוט בהם בדרכים שונות. ניתן לבצע פתיחה באמצעות שלט ייעודי, ניתן גם לפתוח אותו בעזרת הטלפון הסלולרי, ולעיתים מנגנון הפתיחה נמצא אך ורק בעמדת השומר. סוג הפתיחה נקבע בהתאם לנוחות המשתמשים, הכמות שלהם וכמובן הצרכים.  חברת אלטרון מתמחה בבניית שערים חשמליים לחניות בהתאמה אישית ללקוח. החברה עובדת בכל חלקי הארץ ומספקת את מוצריה האיכותיים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. נשמח לספק לכם את שירותינו האיכותיים, ולייצר עבורכם שער חשמלי שיענה על כל הצרכים והציפיות שלכם!

תמונות המוצר

קבלו עכשיו הצעה משתלמת עבור

מלאו פרטיכם בטופס הבא

לייעוץ עם נציג אלטרון
לכל שאלה לחצו כאן
X