פרגולות מעוצבות

בין אם אתם מתגוררים בבניין מגורים עם מרפסת שמש ובין אם בבית קרקע עם גינה, כדי ליהנות מהישיבה בחוץ תצטרכו להקדיש מחשבה לפתרונות הצללה, כשהפרגולה היא ללא ספק אחת מהפתרונות הבולטים בתחום, כאשר בנוסף להצללה, ניתן למצוא כיום גם מגוון פרגולות מעוצבות המוסיפות ומשדרגות את חלל המרפסת או הגינה

פתרונות הצללה

בית עם גינה, או דירה עם מרפסת שמש, ההנאה מהנוף, האוויר הפתוח והאווירה הפסטורלית, היא נכס חשוב בפני עצמו, כאשר כולנו אוהבים לשבת במקומות אלו, לארח חברים ובני משפחה ואף ליהנות מכמה רגעים של שקט עם עצמנו.

כדי למקסם את ההנאה ולאפשר לנו להשתמש וליהנות מהגינה או המרפסת לאורך כל עונות השנה, עלינו למצוא פתרונות הצללה מתאימים, כאשר פרגולות הן ללא ספק חלק משמעותי ופופולארי בתחום, במיוחד לאחר חוק הפרגולות, המייתר את הצורך באישורי מהנדס (למעט פרגולות בטון).

אילו סוגי פרגולות קיימים?

את הפרגולות ניתן למצוא במגוון סוגים, דגמים ועיצובים, כאשר מלבד צורת ההתקנה שלהן (תלויים / תלויים למחצה או עצמאיים), ההבדל הבולט בין סוגי הפרגולות הוא בחומר ממנו הן עשויות:

  • פרגולות עץ – חומר העץ תמיד משרה עלינו תחושה של טבע ואווירה חמימה ונעימה ובאמצעות הטכניקות המתקדמות השונות, ניתן להפוך את קורות העץ לעמידות במיוחד, גם למקומות כמו מרפסת או גינה, החשופים תדיר לפגעי מזג האוויר השונים.
  • פרגולות אלומיניום – העמידות הרבה, התחזוקה הפשוטה והאפשרות לשלב איתו מגוון אמצעים חשמליים מתקדמים, המאפשרים תנועה ושליטה מלאה על רפפות הפרגולה, הפכו את חומר האלומיניום לחומר נפוץ ופופולארי במיוחד גם בעולם הפרגולות.

פרגולות מעוצבות, פרגולות מעוצבות לבית, מעצבי פרגולות, פרגולות, אלטרון

פרגולות מעוצבות

פרגולה אמנם נועדה לספק לנו פתרונות הצללה ונוחות מקסימלית בניצול המרפסת או הגינה שלנו לאורך כל עונות השנה, אך אין סיבה שלא נהנה ממנה גם בתור פריט מעוצב וייחודי שישתלב ואף יוסיף למראה של הבית שלנו.

תהליך עיצוב בית עם פרגולה צריך להתחשב בראש ובראשונה בגודל השטח של המרפסת או הגינה, כאשר העיצובים והדוגמאות השונות ניתנות לבחירה בהתאם לבחירתכם האישית. מלבד הצבעים והסגנונות, ניתן לשדרג את הפרגולה באמצעות הוספת תאורת לד שתשפיע על האווירה, לשלב חלונות וסוככים, היכולים ליצור מתחם סגור ונעים גם בעונת החורף וכמובן, להשתמש גם במנוע חשמלי, המאפשר פתיחה וסגירה של הפרגולה בהתאם למזג האוויר.

לקבלת מידע נוסף ממומחה, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם