דלתות זכוכית למשרדים

בשנים האחרונות שמתם לב לשינוי מרענן מבחינת העיצוב והמראה של חזות בנייני מגורים, מסחר, תעסוקה, מבני ציבור, חנויות ועוד. מדובר על דלתות זכוכית למשרדים שהפכו למוצר פופולרי.

דלתות זכוכית למשרדים, אלטרון, שעריםיש לכך כמה סיבות: ראשית, דלתות זכוכית למשרדים משדרות יוקרה כך שחזית המבנה נראית בצורה נעימה ואסתטית שבעצם "מזמינה" את הקהל להגיע לבניין ולא סתם גדר או חומה רגילה.

שנית, הם מורכבות בצורה איכותית, עמידה וחזקה כך שהם ממלאות תפקיד חשוב בהגנה על המבנה ומאפשרות שימוש אפקטיבי לצרכים שונים. לכן הם יכולות להוות מחיצות או קירות בצורה אלגנטית ומרשימה ולהיבלע במרחב ולא לבלוט בו למעשה.

יש בזה כדי ללמד על מהות המקום כי הרבה אנשים עוברים לידו ובתוכו- עוברי אורח, לקוחות, עובדים ועוד ובגלל זה חשוב להפוך את המקום למשהו נח מזמין ומאפשר שמלמד עליו רבות.

מה גם שדלת אוטומטית מאפשרת כניסה חלקה ונעימה ללא דוחק, רעש, תקלות ועוד וישנו כאן ייעול של דרכי הגישה- הכניסה והיציאה מן המבנה וזה למעשה יתרון מובהק נוסף של דלות הזכוכית. יש בכך גם כדי ללמד על שקיפות: בין העובדים למקום העבודה, בין הקהל המגיע לצרוך שירותים מהמקום וכך כמובן גם מי שמצוי בחוץ.

דלתות זכוכית מיוצרות בטכניקות ושיטות עבודה חדשניות המבטיחות קבלת מוצר חזק, עמיד ובעל מראה אסתטי. כמובן שהן גם בעלות עמידות, חוזק, בידוד ואטימה מועילים. הדלתות האלו פועלות באמצעות מנגנון חשמלי אוטומטי. כתוצאה מכך, פתיחת וסגירת הדלת מתבצעת ללא מגע יד אדם. בתקופה של מגיפת הקורונה ובכלל, יש בזה מעלה גדולה שכן מדובר על שמירה של היגיינה וזה גם מקל על פתיחת הדלת כאשר ידינו עמוסות.

לכן יש בזה המון יתרונות כמו שפירטנו.

לקבלת מידע נוסף ממומחה, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם